Любомльська громада
Волинська область, Ковельський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Структурні підрозділи та інші виконавчі органи міської ради

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

 

Коляда Тетяна Павлівна

начальник відділу-головний бухалтер

 

-

головний спеціаліст

 

Борисевич Людмила Миколаївна

провідний спеціаліст

 

-

головний спеціаліст з публічних закупівель

 

5

Пачковська Валентина Григорівна

головний спеціаліст

 

Фінансовий відділ з правом юридичної особи

 

1

Гер Наталія Олексіївна

начальник відділу

 

2

Романюк Ірина Анатоліївна

головний спеціаліст

 

3

Ющук Мирослава Іванівна

головний спеціаліст

 

Відділ  містобудування, архітектури, житлово-комунального
господарствата та комунального майна з правом юридичної особи

 

1

Романська Ольга Панасівна

начальник відділу

 

2

Столярчук Євгенія Олександрівна

головний спеціаліст

 

3

Старунська Аліна Петрівна

провідний спеціаліст 

 

Відділ земельних відносин 

 

1

Остапчук Юрій Валерійович

завідувач відділу  

 

2

Мохнюк Юлія Вікторівна

головний спеціаліст

 

3

Кравчук Олександр Миколайович

провідний спеціаліст

 

4

 

провідний спеціаліст

 

Відділ кадрово – правового та організаційного забезпечення діяльності ради

 

1.

 Челяда Руслан Андрійович

начальник відділу 

 

2.

Терещук Наталія Василівна

провідний спеціаліст-секретар керівника

 

3.

Іванчик Юрій Петрович 

головний спеціаліст

 

4.

Балюк Світлана Анатоліївна

провідний спеціаліст (юрист) (у відпустці по догляду за дитиною)

 

5.

Склянчук Віра Володимирівна

головний спеціаліст

 

6.

Самолюк Ольга Степанівна

провідний спеціаліст (юрист)

 

7.

Шеремета Тетяна Костянтинівна

тех. працівниця

 

8.

Романюк Микола Анатолійович

водій

 

Відділ у справах дітей, сім'ї та молоді з правом юридичної особи

 

1

Носко Андрій Васильович

начальник відділу

 

2

Веремчук Жанна Анатоліївна

головний спеціаліст

 

3

Мороз Аліна Леонідівна

головний спеціаліст

 

Відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини з правом юридичної особи

 

 1

Дячук Володимир Михайлович

начальник відділу  

 

Синиця Надія Василівна

 головний спеціаліст

 

 

головний спеціаліст 

 

Відділ освіти, молоді та спорту з правом юридичної особи

 

1

Кибиш Василь Сергійович

начальник відділу

 

2

Мохнюк Наталія Петрівна

головний спеціаліст

 

3

Оксентюк Наталія Миколаївна

головний спеціаліст

 

Відділ "Центр надання адміністративних послуг" з привом юридичної особи

 

1

Маїло Іван Іванович

начальник відділу

 

2

Бінюк Оксана Володимирівна 

адміністратор

 

3

Шлапа Світлана Василівна

адміністратор

 

4

Кусько Іванна Іванівна

адміністратор

 

5

Маїло Катерина Василівна

адміністратор

 

Остапчук Віта Валеріївна

адміністратор

 

7

Голядинець Надія Василівна

державний реєстратор

 

8

Якубук Тетяна Миколаївна

державний реєстратор

 

9

Клекоцюк Наталія Ігорівна

державний реєстратор

 

10

Клекоцюк Ірина Миколаївна

адміністратор (Бірківський старостинський округ)

 

11 

Савош Руслана Вікторівна

адміністратор (Запільський старостинський округ)

 

12

Дячук Віталій Федорович

адміністратор (Куснищанський старостинський округ)

 

13

Яворська Людмила Іванівна

адміністратор (Підгородненський старостинський округ)

 

14

Максимук Руслана Степанівна

адміністратор (Почапівський старостинський округ)

 

         


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь