Любомльська громада
Волинська область, Ковельський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Сторінка на стадії наповнення.

22 Лютого, 2024 р., 09:35
Відповідно до статті 22 Закону України від 09.07.2010 року №2480-VI "Про землі енергетики та правових режимів спеціальних зон енергетичних об’єктів" (далі - Закон) охоронні зони уздовж повітряних ліній електропередачі встановлюють у вигляді земельної ділянки і повітряного простору, обмежених вертикальними площинами, що віддалені по обидва боки ліній від крайніх проводів за умови невідхиленого їх положення на певній відстані залежно від напруги ліній електропередачі.
12 Лютого, 2024 р., 11:41
Додаткова грошова допомога від Всесвітньої продовольчої програми ООН (ВПП) для осіб з інвалідністю з дитинства та дітей з інвалідністю.
12 Лютого, 2024 р., 11:09
Для забезпечення своєчасного та якісного проведення розслідування нещасних випадків, спричинених військовою агресією російської федерації проти України, були розроблені відповідні зміни до Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 р. № 337 (далі — Порядок), які 20 січня 2023 року ухвалені на засіданні Уряду (постанова КМУ від 20.01.2023 № 59). Зміни спрямовані на спрощення, врегулювання та вдосконалення процедури розслідування нещасних випадків на період дії в Україні режиму воєнного (надзвичайного) стану. Так, Порядок доповнено розділом «Процедура розслідування нещасних випадків у період дії правового режиму воєнного (надзвичайного) стану в Україні або окремих її місцевостях». Нещасні випадки, що сталися під час виконання трудових обов’язків унаслідок воєнних (бойових) дій (бомбардувань, ракетних та артилерійських обстрілів, мінувань територій і приміщень, захоплення в полон, інших протиправних дій, здійснення масових терористичних актів, що супроводжуються загибеллю людей чи руйнуванням особливо важливих об’єктів життєзабезпечення тощо), підлягають спеціальному розслідуванню незалежно від ступеня тяжкості травм (ушкодження здоров’я). Розслідування таких нещасних випадків проводиться за місцем їх настання. Проведення досліджень для визначення наявності в організмі потерпілого алкоголю, наркотичних засобів і ступеню його сп’яніння не здійснюється.
12 Лютого, 2024 р., 11:09
У разі настання нещасного випадку, гострого професійного захворювання (отруєння), роботодавець зобов’язаний протягом однієї доби повідомити з використанням засобів зв’язку та не пізніше наступного робочого дня надати на паперовому носії повідомлення згідно з додатком 2 “Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві” затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 337 (із змінами): 
01 Лютого, 2024 р., 15:28
Інформаційні матеріали  з питань запобігання та протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та дискримінації за ознакою статі, які розроблено Національною соціальною сервісною службою у 2023 році.
29 Січня, 2024 р., 14:05
Чому важливо отримати чек? Тому що звичайний фіскальний чек, який отримаєте у магазині – це сплачені податки. Наші податки потрібні армії для того, щоб перемогти ворога.
04 Січня, 2024 р., 15:46
Волинська обласна рада та Волинська обласна державна адміністрація розробляють План заходів з реалізації в 2024-2027 рр. Стратегії розвитку Волинської області на період до 2027 року (далі – Стратегія). Найважливішим етапом його розробки є пропозиція з боку представників області (юридичних та фізичних осіб) ідей проектів, які дозволять сформувати План реалізації Стратегії. Ідеї проектів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано Робочою групою з розробки Стратегії. За результатами цієї роботи буде сформовано Каталог проектів регіонального розвитку на період до 2027 року і визначено джерела їх фінансування.  Детальніше
03 Січня, 2024 р., 15:50
З метою вшанування пам’яті загиблих у війні росії проти України військовослужбовців Сергія Головка та Степана Самолюка, у Любомльській громаді 3, 4 та 5 січня 2024 року оголошено Днями жалоби.
28 Грудня, 2023 р., 14:51
Рішення виконавчого комітету від 26.12.2023 №226 Про заборону використання феєрверків та піротехнічних виробів на території Любомльської міської ТГ Завантажити

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь